Naši úspešní absolventi

Monika
Absolvovala som vynikajúci kurz Podvojné, ednoduché a é účtovníctvo a personalistika. Miesto konania Dunajská Streda. Lektorka reviedla náročným a intenzívnym kurzom s vysoko profesionálnym a vždy trpezlivým prístupom. Komunikácia s agentúrou sa.vzdelaj bola perfektná, zrozumiteľná a rýchla, aj skriptá a ostatné podklady boli pripravené veľmi starostlivo a bolo v nich všetko potrebné na všetky časti kurzu. Veľké ďakujem za túto skvelú možnosť doplniť si kvalifikáciu akreditovaným kurzom na vysokej úrovni. Vrelo odporúčam.
Klaudia
Ďakujem za možnosť, absolvovať kurz, môžem len odporūčať . Skvelá lektorka a ūžasný kolektív je základom úspechu .
Katarína N.
Ďakujem, veľmi ma to potešilo a týmto by som sa chcela poďakovať nielen Vám, ale aj pani lektorke za skvelú prácu :)) Prajem pekný zvašok dňa.
Mária N.
S Vašim kurzom aj pani lektorkou som bola veĺmi spokojná . Som rada, že som sa prihlásila na tento kurz. Kurz splnil moje očakávania. Absolvovanie kurzu naštartovalo moju novú kariéru a verím, že absolvovanie kurzu mi prinesie nové pracovné možnosti. Pani lektorka je skvelá a z môjho pohľadu je na správnom mieste. Hoci kurz je pomerne krátky na veľké množstvo informácií, pani lektorka kurz viedla s naprostým prehľadom. Vysvetlenie obohatila aj o svoje vlastné skúsenosti, ktoré sú určite pridanou hodnotou k téme, čo veľmi oceňujem. Ďakujem
Silvia M.
Z mojej strany bol kurz po všetkých stránkach zvládnutý. Každý kto chcel, mal možnosť vytiahnuť z neho maximum, prípadne nájsť v ňom to potrebné.
Zita K.
Dobrý večer, verím, že kurz mi pomôže profesne rásť, bol mi určite prínosom, naučila som sa veľa nových vecí a myslím si, že učebná osnova (učebnica) mi bude ešte chvílu robiť spoločnosť, pri opakovaní. Váš kurz som odporučila a ja sama mám v pláne si ešte dať u Vás aj kurz mzdový.
Marcela F.
Veľmi odceňujem a ďakujem za množstvo doplňujúcich informácií.
Iveta R.
Veľmi dobre zorganizované, vysokokvalifikovaný prístup lektora i komunikácia s manažmentom pred kurzom. Pochopiteľné i pre človeka, ktorý sa neorientuje v ekonomike, daniach a podobných súvisiacich témach:)
Michaela N.
Veľmi vysoká spokojnosť. Ochota vašej lektorky bola naozaj neskutočná. Ďakujem za super kurz.
Zdenka H.
Úžasná lektorka. Ďakujem za možnosť absolvovať tento kurz pod jej vedením.
Ľudmila H.
Pani lektorka, vie všetko veľmi dobre vysvetliť, je ochotná pomôcť a je trpezlivá
Mgr. Katarína R.
Kurz bol na veľmi vysokej úrovni a všetko bolo vysvetlené jasne a zrozumiteľne aj pre takých účastníkov, ktorí v danej oblasti nemali žiadne poznatky ako napríklad ja. Organizácia kurzu bola veľmi dobrá. Jediné čo sa mi nepáčilo a pričom som zažívala stres bolo vždy po skúške čakanie na výsledky. Pretože som mala vyhodnotenie po teste vždy horšie ako naozaj v hodnotení od Vás. A to čakanie bolo hrozné. Najhoršie to bolo teraz po Mzdovom účtovníctve lebo mi prišlo po teste že 1 správna z troch. Nakoniec som mala 100%.Ale to nie je problém Váš ani školiteľa ale nejaké technické problémy. Som veľmi rada, že som si vybrala práve Vás a že som sa zase trošku viac vzdelala v oblasti, ktorá mi bola absolútne neznáma. Taktiež ďakujem za všetky informácie od školiteľky je veľmi dobrý pedagóg.
Renáta
Kurz bol úžasný, náročný, ale so skvelou lektorkou a perfektnom partiou ľudí sa dá všetko zvládnuť. Odporúčam vrelo všetkým.
Monika
Ďakujem za skvelý kurz, ktorý mi dal nové poznatky, za super lektorku a jej cenné vedomosti a samozrejme aj za skvelú partiu ľudí
Mária A.
Veľmi pekne ďakujem za informáciu o úspešnom absolvovaní kurzu :-) Taktiež ďakujem za profesionálny prístup nielen zo strany lektorov, ale taktiež aj z tej Vašej. Som veľmi rada, že som mohla kurz absolvovať práve prostredníctvom Vás a SA VZDELAJ.
Veronika A.
A aj touto cestou by som sa chcela podakovat najmä k podvojnému učtovníctvu, veľmi mi kurz pomohol. Z môjho pohľadu máte úžasne spracované materiály a k nim prezentácie. Pred pani lektorkou veľký klobúk dole 😊 , cela výučba bola vďaka nej príjemná, nesilená, zároveň odborná a aj z praxe.

Len pre upresnenie, jednoduché a mzdové účtovníctvo nebolo o nič horšie, skôr pre mňa bolo menej doležitejšie.

Ak by niekto u nás v spoločnosti hľadal kurz účtovníctva určite odporučím 😊
Denisa B.
Dobrý deň pani Mgr. Dobríková,  veľmi pekne Vám ďakujem za včerajší e-mail. Veľmi ste ma potešili :) Rovnako ako po ukončení kurzu (podvojné účtovníctvo) musím povedať a zhodnotiť, že Váš kurz je skvelý. Som veľmi rada, že som si vybrala práve Vás. Pani lektorka je skvelá školiteľka. Jej spôsob výučby, to ako nám obohacovala prednášanie príkladmi z praxe, vždy ochotne a s úsmevom odpovedala na naše otázky, je naozaj skvelá školiteľka.  Budeme aj vzdelávanie sa u Vás chýbať :) Ďakujem ešte raz za všetko, prajem Vám veľa úspechov.
Spišiaková
Ďakujem veľmi pekne za profesionalitu aj ústretovosť (ako Vašu, tak pani lektorky)  Určite budem vašu spoločnosť odporúčať, kurz mi dal rozhodne viac, ako som očakávala:-)  Srdečne pozdravujem a prajem veľa úspechov v pracovnom aj v súkromnom živote.
Vasyl P.
Veľa som sa naučil, ale neočakával som že na tu predkontaciu tie čísla su dosť presné. Na to treba prax prax prax. Ináč ďakujem pekne som spokojný.
Daniela O.
Super a teším sa že som to mohla absolvovať
Gabriela U.
S kurzom, výučbou a lektorkou som bola nadmieru spokojná. Budem odporúčať Vaše služby mojim známym. Kebyže som z blízkeho okolia, určite sa rozhodnem aj pre dennú formu výučby. Ešte raz ďakujem pekne.
Veronika A.
Mne osobne okrem iného, respektive vyššie spomenutého, veľmi vyhovovala aj možnosť víkendovej výučby, nakoľko cez týždeň by som na ňu nemala priestor kvôli práci. Taktiež online forma výučby (ma síce aj svoje mínusy, ale v mojom prípade prevažovali plusy) .. :)
Jana H.
Ďakujem veľmi krásne za trpezlivosť, ochotu a skvely prístup. Do budúcna Vám prajem len to najlepšie a veľa spokojných zákazníkov (absolventov). Krásny večer Jana Hermélyi Novotná
Erika T.
Školenie bolo veľmi dobre pripravené. Pani Lektorka - odborníčka na mieste - bola vždy ochotná zodpovedať naše otázky . Jej ľudský prístup - podporoval ľudí k tomu, aby sa účtovníctva nezľakli, keďže si myslím, že to nie je jednoduchý odbor .

Nečakaj.

Rezervuj si miesto na kurze, zaberie ti to len minútu.